Dodatki Na prezent Ubrania

Zimowa elegancja

Mroźna, pochmurna i śnieżna aura zmusiła nas do zmiany garderoby z jesiennej na zimową. Chroniąc sie przed chłodem, zakładamy ciepłe swetry i zimowe płaszcze. Otulamy sie grubymi szalami, nie zapominając o czapkach i rękawiczkach.

W doborze dodatków możemy pozwolić sobie na odrobinę fantazji i zabawy modą. Zimą najbardziej doskwiera nam brak słońca i energetycznych barw, które poprawiają nasz nastrój i dodają optymizmu. Wybierzmy zatem ozodby w odważnych i intensywnych kolorach. Zadbajmy też o ciekawe, oryginalne wzory oraz dobrej jakości materiały.

W zimowych stylizacjach nie może zabraknąć przede wszystkim ciepłych rękawiczek, które osłaniają dłonie przed niekorzystnym działaniem mrozu i wiatru. Wykonane z włoskiej skóry modele są niebywale eleganckie i szykowne. Pasują zarówno do codziennego ubioru, jak i do wieczorowych kreacji. Wiele znanych marek modowych stawia w tym sezonie na wyszukane fasony, w różnorodnych kolorach, z niezwykłymi zdobieniami w postaci wytwornych pereł, drapieżnych ćwieków czy fikuśnych kokardek. Idealne dla kobiet, które lubią być modne i eleganckie niezależnie od pory roku. Poniżej prezentujemy najmodniejsze wzory z kolekcji włoskiej marki Tosca Blu.

hastagi na stronie:

#kozaki 2011/2012 #solar jesień zima 2012 #solar jesień zima 2011/2012 #Kurtki zimowe 2012 #solar kolekcja jesień zima 2012 #solar zima 2012 #kozaki zima 2012 #solar kolekcja 2011/2012 #płaszcze 2012 #solar kolekcja jesień zima 2011/2012

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy