Moda Obuwie Shoes

W Pierwszym w Polsce pop-up shopie marki Melissa

­2 kwietnia oficjalnie otwarto pierwszy w Polsce, a drugi w Europie POP UP SHOP brazylijskiej marki Melissa. Pierwszy powstał w lutym w Mediolanie. Melissa to już kultowa marka produkująca pachnące gumowe buty na punkcie których oszalał świat. Jej motto to plastic dream. Pachnące buty stały się modową ikoną i na stałe weszły do kanonu.


Na zdjęciach min.

W ciągu ostatnich 25 lat wyprodukowano ponad 50 milionów par, z czego 20 milionów zostało wyeksportowane do 80 krajów. Obuwie produkowane jest z wykorzystaniem nowatorskich technologii z unikalnego tworzywa “Mel-flex”, które sprawia, że buty idealnie dopasowują się do kształtu stopy.
Największą sławę przyniosła Melissie współpraca z ekstrawagancką projektantką mody Vivienne Westwood. Buty znalazły swoje miejsce nawet na czerwonym dywanie. Marka produkuje także linie inspirowane bajkami Disneya, a także współpracuje z „gorącymi nazwiskami” wśród projektantów – Jasonem Wu, Garethem Pugh, czy J.J. Maskrey oraz designerem Gaetano Pesce.

Na otwarciu pojawiły gwiazdy, które dobrze markę znają i cenią za jej niepowtarzalny design, oraz zabawę modą. Monika Mrozowska, Paulina Holtz, Alżbeta Lenska, Aleksandra Mikołajczyk oraz dziennikarki Marta Kuligowska, Kasia Burzyńska i Ewa Wojciechowska oglądały, wąchały i mierzyły Melissy. Każda z nich znalazła coś dla siebie. Na świecie noszą je Kate Perry, Dita von Teese, Cameron Diaz oraz Pamela Anderson.

W Pierwszym w Polsce pop-up shopie marki Melissa w Złotych Trasach (ul. Złota 59, Warszawa) są dostępne wszystkie linie – black, white, gold, a także linie stworzone we współpracy z projektantami m.in. z Vivienne Westwood.
Paulina Holtz, Monika Mrozowska, Aleksandra Mikołajczyk, Alżbeta Lenska, Kasia Burzyńska, Marta Kuligowska, Ewa Wojciechowska

Buty marki Melissa są także dostępne w sklepie online: www.hegos.eu

hastagi na stronie:

#[email protected] cl loc:PL #[email protected] cl loc:PL

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ku   #lub   #od   #ona   #paski   #pl   #tak   #tego   #za