Arkadius Avon Bi Bielizna Bluzki Bodypainting Ciuchy Dodatki Fashion Magazine Fotografia Kosmetyki Kozaki Makija Moda Moda  Moda dla Pan Modelki Na prezent Nowa moda Obuwie Odzie Odzie Pedicure Perfumy Pokazy mody Projektanci Płaszcze Reklama Sp SPA Spodnie Str Str Studni Stylizacja Suknie wieczorowe Swetry Szycie Torby Torebki Trendy Ubrania Uroda Zakupy

Vero Moda w Sosnowcu

VERO MODA, ekskluzywna marka odzieży dla kobiet, dołączyła do stu siedemdziesięciu pozostałych marek dostępnych w Fashion House Oultet Centre w Sosnowcu. Asortyment w nowo otwartym butiku i we wszystkich pozostałych sklepach w jedynym na południu Polski centrum typu oultlet dostępny jest przez cały rok po cenach niższych od 30 do 70 procent niż w tradycyjnych centrach handlowych.

VERO MODA jest kobiecą marką z „wyższej półki”. Od 1987 roku produkuje ją Bestseller – firma z Danii posiadającą trzydziestoletnie doświadczenie w branży tekstylnej, sprzedająca swe produkty w ponad 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Chinach i w Kanadzie. O uznaniu marki VERO MODA może świadczyć fakt, że zarządzeniem duńskiego ministerstwa oświaty, w tym roku każdy egzamin na studiach biznesowych w Danii zawiera opis przypadku firmy Bestseller.

Sklep VERO MODA w Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu jest jedynym outletowym butikiem tej marki na południu Polski. Zgodnie z ideologią centrum typu outlet, ceny wszystkich pełnowartościowych markowych produktów są w nim przez cały rok niższe od 30 do 70 procent w porównaniu do cen w tradycyjnych sklepach. W okresie wyprzedaży przeceny sięgają nawet 90 procent.

Obok ubrań marki VERO MODA, w sklepie pod tą samą nazwą w sosnowieckim outlecie, znajdują się inne wytwory Bestsellera dla pań: ekstrawagancka kolekcja marki Gosha, eleganckie stroje VILA, sportowe ubrania ONLY oraz dla kobiet w ciąży garderoba spod znaku mama-licious. Mężczyźni w wieku 18-30 lat mogą ubrać się w jeansy marki Jack & Jones. Jako jeden z nielicznych sklepów na Śląsku i Zagłębiu, oultetowa VERO MODA zaopatrzona jest w linię ubranek dla niemowląt marki Name IT oraz EXIT dla dzieci do lat 10.

– Kobieta ubierająca się w VERO MODA interesuje się najnowszymi trendami, ale posiada też swój własny, niepowtarzalny styl. Nie przejmuje się swoim wiekiem, a jej wygląd zmienia się w zależności od tego, gdzie się wybiera w danym stroju i w czym dobrze się czuje. Poszukuje modnych rzeczy we właściwym czasie za odpowiednią cenę – a to właśnie może znaleźć w naszym salonie w sosnowieckim outlecie – mówi Beata Gaweł, kierownik sklepu VERO MODA w Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu.

Sklep VERO MODA w Sosnowcu można odwiedzać w godzinach otwarcia Fashion House Outlet Centre – od poniedziałku do soboty od 10.00 do 21.00 i w niedziele od 10.00 do 20.00.

hastagi na stronie:

#kozaki wiosenne #sukienki wieczorowe dla ciężarnych #moda dla ciężarnych 2011 #feszyn haus sosnowiec #barwy mody sosnowiec #moda w ciąży 2011 #vera moda #suknie wieczorowe modne w 20011

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #moda