Ciuchy Moda Modelki Sp Spodnie

Spódnico spodnie

Już kilka lat temu powróciła do nas moda z lat osiemdziesiątych. Były nią spódnicospodnie. Teraz znów można zauważyć, że nosi się je, jednak już w

Już kilka lat temu powróciła do nas moda z lat osiemdziesiątych. Były nią spódnicospodnie. Teraz znów można zauważyć, że nosi się je, jednak już w innej wersji niż dawniej. Dzisiejsze spódnicospodnie nie sięgają do kostek, ale są krótkie, do kola a nawet przed kolano, ewentualnie do łydki.

Spódnicospodnie sięgające do łydki mogą mieć szersze nogawki, ponieważ imitują bardzo modne dziś rozszerzane spódnice, które nosi się w zimie do wysokich butów. W rzeczywistości, także krótkie spódnicospodnie, sięgające przed kolano, czasami bardziej przypominają spodenki. Jednak nimi nie są.

pódnico spodnie  Sódnico spodnie  Spdnico spodnie  Spónico spodnie  Spódico spodnie  Spódnco spodnie  Spódnio spodnie  Spódnic spodnie  Spódnicospodnie

Do wysokich butów nosie się w zimie także taką wersję spodenek, która jest wąska, ale i prawdziwe spódnicospodnie, których nie można odróżnić niemal od spódnicy.

Spódnicospodnie są też hitem w lecie, z tym, że w wersji mini. Istnieją dwa rodzaje spódnicospodni noszonych latem, w wersji mini. Jedna z nich to tradycyjny krój, zero dodatków, brak falban. Spódnicospodnie z prawdziwego zdarzenia. Jednak kilka lat temu wypuszczono na rynek nową wersję tego stroju. Coś, co nie jest w czystej postaci spódnicospodniami, al raczej spodenkami połączonymi z zakładką z przodu. Dlatego, od frontu, wyglądają one jak świetna mini spódniczka, bardzo krótka. Z tyłu natomiast widać, że osoba w spódniczce ma na sobie w rzeczywistości krótkie spodenki.

Taka wersja spódnicospodni jest bardzo ciekawa i praktyczna. Można uprawiać w niej sport, np. jeździć na rowerze czy rolkach oraz grać w tenis.

Spódnicospodnie istnieją w jeszcze jednej postaci, jednak nie jest ona tak często praktykowana i noszą ją raczej dzieci, a szkoda, bo to również bardzo ciekawy strój. Są to dość obcisłe spodenki, legginsy, które mają doszytą od pasa czy bioder spódniczkę. Jest ona oczywiście krótsza niż owe spodenki.

Jeszcze jeden rodzaj stroju, który bywa potocznie nazywany spódnicospodniami to zwykłe spodnie, najczęściej z rozszerzanymi lekko nogawkami (wersja hippisowska), a na tym osobna spódniczka lub tunika.

Który z tych rodzajów spódnicospodni jest dla Ciebie? Możesz sama zobaczyć, w czym będziesz wyglądała najlepiej. Ja bardzo dobrze czułam się w spodniach dzwonach i w krótkiej, kolorowej sukience a la lata 60-te włożonej na to. Oprócz tego bardzo odpowiadają mi spodenki z zakładką. Naprawdę praktyczne w jeździe na rowerze. Można opalić nogi i dobrze się wygląda w takim stroju.
mks

hastagi na stronie:

#spodnico spodnie #spodnium wieczorowe #spĂłdnicospodnie #spĂłdnico spodnie #spódnicospodnie #spódnico-spodnie #modne spodnie wiosna 2011 #spĂłdnico-spodnie #spódniczka rowerowa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy