Ciuchy Dodatki Swetry Trendy Ubrania Zakupy

Rekordowe zakupy za 3 procent ceny

Zakupy tańsze o 97 procent zagwarantowały zwycięstwo w konkursie na największą oszczędność organizowanym przez sieć centrów Fashion House Outlet Centre. Rekordowe przeceny markowych produktów nie

Zakupy tańsze o 97 procent zagwarantowały zwycięstwo w konkursie na największą oszczędność organizowanym przez sieć centrów Fashion House Outlet Centre. Rekordowe przeceny markowych produktów nie tylko w okresie sezonowej wyprzedaży są charakterystyczne dla centrów typu outlet w Sosnowcu, Gdańsku i Piasecznie.

Sieć outletów Fashion House Outlet Centre podsumowała wyniki konkursu dla klientów, którego istotą było dokonanie największej oszczędności podczas zakupów w centrach. Produkty w Fashion House oznaczone są specjalnymi metkami, na których widoczne są ceny oryginalne (czyli takie jakie obowiązują w regularnych sklepach) oraz ceny Fashion House – niższe o minimum 30 procent.
iała spódnica Bała spódnica Biła spódnica Biaa spódnica

– Dzięki oznaczeniu produktów w naszych centrach łatwo można porównać wartości i zobaczyć, ile oszczędza się w Fashion House kupując przecenione pełnowartościowe markowe produkty. Taki sposób robienia zakupów to tak zwany „smart shopping” – idea, która znana jest już na całym świecie. W Polsce Smart Shopperem, czyli sprytnym kupującym jest już co czwarta osoba – mówi Katarzyna Czapran, marketing manager Fashion House Gdańsk.

Najlepszą Smart Shopperką w Polsce okazała się klientka sklepu HEXELINE w Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu, która na zakupach zaoszczędziła 97 procent. Za produkty, które w outlecie kosztowały zwyciężczynię konkursu 100 zł, w regularnym sklepie musiałaby zapłacić aż 3 158 zł.

Na Pomorzu i Mazowszu najwyższe oszczędności klientów outletów wyniosły po 95 procent. W Fashion House Gdańsk w sklepie marki SOLAR i w Fashion House Piaseczno w salonie marki MEXX Smart Shopperzy zapłacili jedynie 5 procent wartości paragonu, jaki otrzymaliby w regularnych sklepach tych samych marek.

– Oszczędności klientów naszych outletów obliczone na podstawie porównania cen z metek zakupionych towarów zaskoczyły wszystkich. Centra Fashion House to jedyne miejsca w Polsce, gdzie markowe produkty można przez cały rok nabyć w tak atrakcyjnych cenach – dodaje Katarzyna Czapran.

A to już wiesz?  abyś czuła się atrakcyjnie i komfortowo

Informacje o Fashion House Outlet Centre:

The Outlet Centre – to sklepy fabryczne, w których sprzedawane są wyłącznie markowe produkty wysokiej jakości.
W Fashion House Outlet Centre towary markowe takie jak odzież, obuwie, czy różnego rodzaju akcesoria, sprzedawane są przez cały rok w cenach niższych od 30% do 70% w stosunku do cen w zwykłych sklepach.
Produkty oferowane w Fashion House Outlet Centre są końcówkami serii lub kolekcji, kolekcjami z poprzednich sezonów oraz nadwyżkami produkcyjnymi.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy