Kosmetyki

Rajstopy w spreju

Nogi muśnięte s©©ońcem

Nie puszczają oczek, maskują niedoskona©©ości skóry i nadają jej efekt delikatnej opalenizny. Idealne w letnie upa©©y, świetnie sprawdzają się również z okazji uroczystych świąt czy andrzejkowych albo sylwestrowych imprez. Warto zaprzyjaźnić się z rajstopami w spreju

Kiedy na dworze panują wysokie temperatury i żar leje się z nieba, chcia©©ybyśmy zrezygnować z rajstop, ale powstrzymują nas przed tym drobne niedoskona©©ości skóry ¨C pęknięte naczynka, przebarwienia czy ślady po niedawnych zadrapaniach. Także w jesienno-zimowe miesiące na imprezach w ciep©©ych pomieszczeniach, klubach, domówce u przyjació©© czy zabawie sylwestrowej, czu©©ybyśmy się bardziej komfortowo bez rajstop, gdyby nie bia©©e nogi, na których już nie ma śladu po wakacyjnej opaleniźnie. Problem rozwiązują wygodne rajstopy w spreju, które są dla nóg jak idealnie kryjący podk©©ad.

Proste w obs©©udze

Jednym z najbardziej uznanych na rynku produktów są rajstopy Airbrush Legs znanej marki Sally Hansen, które oferuje drogeria internetowa MISTIC. Są dostępne w wersji No colour dla osób o jasnej karnacji oraz Deep Glow dla pań o średniej i ciemnej karnacji.

Stosowanie rajstop jest bardzo proste, trzeba jednak ściśle stosować się do wskazówek producenta. Najpierw energicznie wstrząsamy pojemniczek, a następnie rozpylamy produkt na d©©onie i dopiero potem rozprowadzamy go dok©©adnie ma nogach, tak jakbyśmy wciera©©y w skórę balsam po kąpieli. Fluid dobrze się rozsmarowuje i szybko wch©©ania. Ma przyjemny, delikatny zapach. Oczywiście nie zapominamy o stopach i pokryciu kosmetykiem również fragmentu nad kolanami. Sprej nie pozostawia smug, nie pobrudzi też ubrania, jeśli odczekamy z zak©©adaniem kreacji minutę po jego aplikacji. Efekt utrzymuje się przez ca©©y dzień, a wieczorem rajstopy w spreju ©©atwo zmyjemy wodą z myd©©em lub żelem pod prysznic.

Ujędrniają i wyg©©adzają

Rajstopy w spreju nie tylko nadają nogom piękną opaleniznę, ale też tuszują wszelkie niedoskona©©ości skóry. Fluid idealnie wyrównuje koloryt nóg, otula je delikatną mgie©©ką i sprawia, że wyglądają jak w prawdziwych rajstopach. Skóra jest jedwabna w dotyku, a nogi wyglądają na szczuplejsze. Zawarty w kosmetyku ekstrakt z czerwonych alg ujędrnia i wyg©©adza skórę oraz stymuluje mikrocyrkulację w nogach, dzięki czemu wyglądają zdrowiej. Wzbogacenie produktu o witaminy E, C i K niweluje zasinienia, żylaki i blizny.

Rajstopy w spreju cieszą się coraz większą popularnością. Są bezpieczne, zapewniają nam g©©adkie i wspania©©e nogi oraz poczucie komfortu i swobody.

www.cosmetics-online.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Aby   #cej   #jej   #jest   #kobiety   #kt   #od   #roku   #równie   #tak   #tym