Aktualności LIFESTYLE Uroda

Propozycje walentynkowych prezentów od Remington

Data publikacji: 2021-01-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Propozycje walentynkowych prezentów od Remington
Kategoria: Uroda, LIFESTYLE

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. 14 lutego, to specjalna data, podczas której szczególnie podkreślamy nasze uczucia do partnera. Poniżej zamieszczamy kilka propozycji, jakie podarować drugiej połówce. Zarówno dla niej, dla niego, jak i dla siebie samego.

Propozycje walentynkowych prezentów od Remington Uroda, LIFESTYLE - Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. 14 lutego, to specjalna data, podczas której szczególnie podkreślamy nasze uczucia do partnera. Poniżej zamieszczamy kilka propozycji, jakie podarować drugiej połówce. Zarówno dla niej, dla niego, jak i dla siebie samego.

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. 14 lutego, to specjalna data, podczas której szczególnie podkreślamy nasze uczucia do partnera. Jak to osiągnąć? Na pewno upominek musi być przemyślany i dopasowany, co podkreśli, że słuchamy jego potrzeb i znamy gust. Poniżej zamieszczamy kilka propozycji, jakie podarować drugiej połówce. Zarówno dla niej, dla niego, jak i dla siebie samego – w końcu self–love też należy odpowiednio celebrować!

Dla niej

#zerokompromisów – Chociaż w relacjach zdrowe kompromisy są podstawą, to w pielęgnacji i stylizacji nie ma na nie miejsca. Seria Hydraluxe Pro to idealny prezent dla osoby, która od idealnej stylizacji fryzury wymaga również ochrony kondycji swoich włosów.

1. Prostownica Hydraluxe Pro S9001, dzięki autorskiej technologii Hydracare, podczas prostowania wydziela chłodną mgiełkę, która razem z mikro–odżywkami Moisture Lock dokładnie otula każdy najmniejszy włos ze wszystkich stron, zapewniając fryzurze perfekcyjny blask i nawilżenie.

Cena od 599 zł

2. Lokówko–suszarka Hydraluxe AS8901 niemal od razu podbiła serca użytkowniczek. Sprężyste loki, a może gładka tafla uniesiona subtelnie ku górze? Wielofunkcyjny stylizator zapewnia liczne trwałe i widowiskowe stylizacje na wyciągnięcie ręki! W połączeniu z wykorzystaniem drogocennych dla kondycji włosa mikro-odżywek Moisture Lock i systemu Hydracare chroniącego przed zbyt gorącą temperaturą staje się must have codziennej stylizacji.

Cena od 198 zł

3. Rozwiązanie Smart – kultowa inteligentna prostownica Keratin Protect S8598. Nagradzane w plebiscytach beauty urządzenie podbija serca użytkowniczek już od kilku lat. Na stałe zagościło na listach must have stylistek fryzur z całej Polski m.in. dzięki inteligentnemu czujnikowi temperatury, który zwiększa ochronę włosów aż trzykrotnie. Co więcej, powłoka płytek zostawała wzbogacona drogocennymi dla kondycji włosa składnikami – keratyną i olejkiem z migdałów. Zastosowana technologia podczas prostowania na bieżąco monitoruje poziom nawilżenia włosa, dzięki czemu uzyskamy zawsze gładkie, lśniące i trwałe efekty!

Cena od 239 zł

Dla niego

1. Golarka rotacyjna Ultimate Series R9. Najbardziej zaawansowana technologia przycinania – dzięki systemowi dopasowujących się do konturów twarzy głowic wyposażonych w ostrza LiftLogic, odwracających się w przeciwnych kierunkach, minimalizuje podrażnienia skóry. Elegancki design utrzymany został w klasycznych kolorach czerni i chromu, wzbogacony charakterystycznymi dla marki czerwonymi akcentami.

Cena od 329 zł

2. Strzyżarka HC 7150 Pro Power – Pełna moc zamknięta w poręcznym urządzeniu, stworzonym z myślą o wyglądzie idealnym co do milimetra przez 24/7. Efekt jak od Barbera zapewnia zaawansowana geometria ostrza, która pozwala na osiąganie profesjonalnych efektów, wydajny silnik Pro Power o zwiększonej dwukrotnie wydajności oraz ostrza AccuAngle z powłoką tytanową, ustawione pod kątem 42 stopni. Co więcej – urządzenie działa bezprzewodowo nawet do 75 minut oraz posiada funkcję szybkiego ładowania! Pro Power to idealny prezent dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie swój czas i wydajne rozwiązania.

Cena od 239 zł

3. PG5 Trymer wielofunkcyjny 9IN1 PG5000.  Salon fryzjerski, Barber i nowy najlepszy przyjaciel w jednym. Innowacyjne urządzenie łączy w sobie samoostrzące się ostrza pokryte grafitową powłoką, podwójny grzebień regulowany w zakresie 2-20 mm (idealne do brody i włosów), body groomer 0.5, 3, 6 oraz 9 mm, grzebienie 1.5 i 3 mm. Oprócz stylizacyjnych możliwości 9w1 oferuje również szereg udogodnień przycinania włosków tuż przy skórze dzięki mini golarce foliowej, precyzyjnemu trymerowi TST oraz dwustronnemu trymerowi pionowemu NEE. #zeroograniczeń, 90-minutowy czas pracy bezprzewodowej spokojnie wystarczy na kilka stylizacji!

Cena od 259 zł

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Propozycje walentynkowych prezentów od Remington Uroda, LIFESTYLE - Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. 14 lutego, to specjalna data, podczas której szczególnie podkreślamy nasze uczucia do partnera. Poniżej zamieszczamy kilka propozycji, jakie podarować drugiej połówce. Zarówno dla niej, dla niego, jak i dla siebie samego.
Hashtagi: #Uroda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy