Fashion Magazine Moda Nowa moda Odzie Odzie Torby Torebki Trendy Ubrania Zakupy

Modne ciuszki w sieci

Czy lubisz oglądać ubrania? Jeśli odwiedzasz strony internetowe w poszukiwaniu modnych ciuszków, prawdopodobnie, jesteś kobietą. Jednak i mężczyźni przeglądają ubrania w sieci, zanim je kupią. Warto wiedzieć, gdzie co jest, i do jakiego sklepu się wybrać. Poza tym, wiele ubrań można kupić przez Internet, tylko nie będziesz wtedy pewien, że dana rzecz na Ciebie pasuje. Warto pójść do sklepu stacjonarnego, przymierzyć jakiś model, i kupić go w sklepie stacjonarnym, albo w sklepie internetowym, jeśli jesteśmy pewni, że dany rozmiar to rozmiar klasyczny, anie pomniejszony czy większy.

7.jpg

Szukałam ostatnio ubrań w sklepie house, i mile się zdziwiłam. Dlaczego? Ponieważ jest tam w końcu to, czego nie było wcześniej: sklep internetowy na ich stronie. Zawsze denerwowałam się, oglądając kolekcję, że brakuje cen. Teraz ceny są , bardzo wyraźne. Jednak asortyment jest wciąż mały, brakuje wielu produktów, które są w sklepach stacjonarnych. Być może w internetowym są tylko nowości, jednak nie wierzę, że jest ich tak mało. Innym sklepem, na którego stronę weszłam, było CCC. Tym razem szukałam butów, jednak CCC widocznie nie ma zdjęć modeli, ale można przynajmniej ściągnąć sobie ich najnowszy katalog, który ma cztery strony i obejrzeć to i owo razem z cenami. Innym sklepem z butami do jakiego zajrzałam, był deichman. Jednak rozczarowałam się jeszcze mocniej, ponieważ w nim nie było już niczego, poza adresami z listą sklepów z tej sieci. Tymczasem, spodziewałam się obejrzeć trochę modeli – szukałam letnich sandałków. W sklepach z ubraniami szukałam spódnicy. W House jest taka jedna, która podoba mi się już od pół roku, więc nie wiem, czy jej nie kupić, skoro nadal ją sprzedają. Znalazłam tam także bardzo modne, delikatne sandałki. Natomiast w green poincie nie mogłam zobaczyć poszczególnych ubrań, ale całość prezentacji, z wyskakującą od czasu do czasu ceną, np. żakiety – 70 zł, spódnice – 65 zł, itd. Czego brakuje mi w markowych sklepach? Właśnie możliwości wejścia na stronę i obejrzenia każdego ubrania z osobna. Gdyby każdy model będący w sklepie stacjonarnym, był także możliwy do zobaczenia na stronie internetowej danej firmy, byłoby naprawdę super. Wtedy nie tracę czasu na bieganie po sklepach, ale wchodzę do każdego po kolei, wybieram to co mi się podoba, i jeśli nie chcę lub nie mogę kupić tego przez Internet, idę do stacjonarnego salonu i kupuję. To naprawdę było by idealne rozwiązanie. Poza tym, kiedy idę do sklepu, jest tam zwykle tłum ludzi, i nie mam cierpliwości, aby przeglądać każdy ciuszek. Mogę np. nie zauważyć czegoś ciekawego lub nie znaleźć tego, czego szukam. Tymczasem, kiedy wchodzę na stronę, mogę mieć przegląd wszystkiego po kolei. Tak jest dokładnie w wielu sklepach, szkoda tylko, że nie ma każdego możliwego modelu. Produkty powinny być wprowadzane po kolei, kiedy tylko się ukazują. Pojawia się nowa kolekcja – pojawia się ona od razu w sieci. Osobno są bluzki, osobno sukienki, spodnie itd. Kiedy przyjdę do sklepu stacjonarnego, kupię coś konkretnego, co sobie upatrzyłam już wcześniej. Oczywiście, być może dobry jest chwyt: przyjdź sam, a zobaczysz, ze coś znajdziesz dla siebie. Jednak kiedy widzę daną rzecz, wiem, czy mi się podoba, czy nie, niezależnie od tego, czy widzę ją na zdjęciu, czy mam już ją w rękach.

Kupowanie może sprawić nam radość, jednak o wiele bardziej lubimy nosić na sobie kupiona rzecz. Dopiero cieszy nas wtedy, kiedy w niej dobrze wyglądamy. Pamiętaj tylko jednej zasadzie: ważniejsze od mody jest lustro.
Ika

hastagi na stronie:

#modne ciuchy #żakiety damskie 2011 #monnari sklep internetowy #modne żakiety 2011 #żakiety wiosna 2011 #modne ciuszki #strony z ciuchami do kupienia #ubrania do kupienia przez internet #modne ciuchy sklep internetowy #modne żakiety damskie 2011

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy