Moda

Moda studniówkowa

Niedługo już studniówki. Czy masz kreację? A może zastanawiasz się, co teraz jest na topie? Możesz obejrzeć pokaz mody studniówkowej.

Dominuje biel i mocna czerwień. Suknie długie, dość obfite u dołu. Większość sukienek, zwłaszcza tych białych, przypomina suknie ślubne. Jednak typowy gorset, jeszcze nie tak dawno modny, pojawia się coraz rzadziej, aczkolwiek się zdarza. Są też suknie bardziej przylegające do ciała, nawet od pasa w dół. Zauważyć można na niektórych drapowania. Często jest dodatek do sukni w postaci chusty.

To, co chyba nigdy się nie zmieni,to to, ze zawsze znajdzie się jakaś mała czarna, i będzie się świetnie prezentować. Teraz również taka mała czarna jest na miejscu, choć już nie tak krótka jak niegdyś. Ta może sięgać do kolan i mieć nieco najnowocześniejszy styl, który przejawiać się może w drapowaniu lub w innych elementach, takich jak sznurki (trochę tak, jak w bojówkach) czy różnego typu wiązania.

A dla panów oczywiście ciemne garnitury, ewentualnie z jaśniejszym elementem w postaci krawatu (może być nawet biały do ciemnej marynarki).

Tu możesz zobaczyć
pokaz mody.Może Cie zainspiruje do stworzenia kreacji według własnego pomysłu?

hastagi na stronie:

#moda studniĂłwkowa #moda studniowkowa #moda studniĂłwkowa 2011 #studniĂłwkowa moda #katalog 8/2011 avon #sukienki na studniówke 2012 #sukienki studniĂłwkowe 2011 #katalog sukienek 2011 #moda studniówkowa 2012 #buty do garnituru 2011

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy