Nowa moda Odzie Pokazy mody

Moda na wiosnę

Lekkie, kolorowe płaszczyki, buty na obcasie, lekkie sweterki z dekoltem i kolorowe rajstopy. Czy taka moda czeka nas tej wiosny? Owszem. Masz wielką dowolność w wyborze koloru, możesz zestawiać nawet najbardziej dziwaczne i kolorowe stroje.

Przykładem może być zielony, niemal seledynowy płaszczyk, granatowe rajstopy i taka sama spódnica.

095087.jpg

Płaszczyk krótki, do kolan, lub nawet przed kolano, w kołnierzem i dekoltem, przewiązany w pasie paskiem. Zamiast granatowych rajstop możesz włożyć takie, które mają kolorowe paski, i w których jednym z kolorów jest taka sama barwa jakiej jest Twój płaszczyk.

Oprócz tego, możesz zaszaleć i postarać się o jakiś ciekawy, kolorowy kapelusz. Może być on sztywny, z dużym rondem, ale może być to również mały kapelusik, robiony na szydełku lub na drutach, z ozdobą z boku wykonaną tą samą techniką, co sam kapelusz, lub z broszką przypiętą do niego. Bardzo ładnie wyglądają na kapeluszu robionym szydełkiem róże wykonane w ten sam sposób. Jednak kapelusz wiosenny nie musi być już tak grupy jak zimowy, dlatego może być on zrobiony z cieńszej włóczki.

Teraz kwestia butów. Wysoki obcas jest bardzo modny. Jednasz w szybkim chodzeniu może znacznie przeszkadzać, więc najlepszym rozwiązaniem jest obcas niewysoki, raczej zwężany niż klockowaty. Buty na obcasie mogą być w jednym szalonym kolorze, lub czarne, klasyczne a nawet białe. Warto kupić buty o kolorze płaszczyka. Wtedy będziesz miała pewność, że dobrze się to komponuje. Buty możesz dobrać również kolorystycznie do torebki.
mks

hastagi na stronie:

#moda nastolatków 2011 #moda dla nastolatków 2011 #co jest teraz modne wśród młodzieży 2011 #moda dla młodzieży 2011 #co jest teraz modne 2011 #sukienki na wesele 2011 dla młodzieży #moda dla nastolatków 2011 wiosna #moda wiosna 2011 młodzież #moda nastolatek 2011 #sukienki na wesele dla młodzieży

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dżins   #wiosna 2014