Aktualności LIFESTYLE Moda

LANCERTO x Mr. Vintage

Polska marka mody męskiej LANCERTO po raz drugi podjęła współpracę z Michałem Kędziorą – autorem najpopularniejszego w Polsce bloga o męskiej modzie i stylu – Mr.

Data publikacji: 2017-11-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: LANCERTO x Mr. Vintage
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Polska marka mody męskiej LANCERTO po raz drugi podjęła współpracę z Michałem Kędziorą – autorem najpopularniejszego w Polsce bloga o męskiej modzie i stylu – Mr. Vintage.

LANCERTO x Mr. Vintage Moda, LIFESTYLE - Polska marka mody męskiej LANCERTO po raz drugi podjęła współpracę z Michałem Kędziorą – autorem najpopularniejszego w Polsce bloga o męskiej modzie i stylu – Mr. Vintage.

Polska marka mody męskiej LANCERTO po raz drugi podjęła współpracę z Michałem Kędziorą – autorem najpopularniejszego w Polsce bloga o męskiej modzie i stylu – Mr. Vintage. Nowa odsłona ich kooperacji w sezonie  jesienno – zimowym obejmuje eleganckie marynarki oraz bawełniane koszule. Pod koniec tego roku kolekcja zostanie uzupełniona o autorskie wzory ręcznie szytych poszetek.

Nowa kolekcja LANCERTO x Mr. Vintage jest kontynuacją wiosennej edycji, której duży sukces zaważył o dalszej współpracy w sezonie jesień-zima 2017/2018. Po kilkunastu miesiącach wspólnej pracy LANCERTO i Mr. Vintage powrócili z projektami marynarek oraz flanelowych koszul, które sprawdzą się doskonale w sezonie jesienno-zimowym.

W kolekcji wykorzystano wyłącznie naturalne tkaniny, które wyselekcjonował Michał Kędziora. Mr Vintage zajął się również wyborem podszewek, rodzajem guzików i kolorów nici. W tej kolekcji specjalnie zmodyfikowano kroje marynarek by je „odchudzić”. Wspólne konsultacje zaowocowały stworzeniem marynarek o fasonie slim, które podkreślają zalety sylwetki, jak również daja pełen komfort noszenia.

Od kilku lat miałem marzenie stworzenia marynarki, która będzie komfortowa jak druga skóra i cieszę się, że znalazłem partnera, który tę wizję rozumiał i potrafił ją zrealizować. Inspiracją były dla mnie nieformalne marynarki włoskich marek, które są bardzo lekkie i komfortowe, a przy tym stylowe. Czegoś takiego brakowało mi na polskim rynku. Uzupełnieniem naszej kolekcji są koszule o podobnym charakterze jak marynarki, czyli jest w nich trochę elegancji i nieformalnego luzu. Na uwagę zasługują niezwykle miękkie tkaniny flanelowe, idealne na sezon jesienno-zimowy – mówi Michał Kędziora, autor bloga Mr. Vintage o kolekcji stworzonej razem z LANCERTO.

A to już wiesz?  Ubrania prosto z szaf znanych osób? Przepis na jesienny look

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
LANCERTO x Mr. Vintage Moda, LIFESTYLE - Polska marka mody męskiej LANCERTO po raz drugi podjęła współpracę z Michałem Kędziorą – autorem najpopularniejszego w Polsce bloga o męskiej modzie i stylu – Mr. Vintage.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy