Moda

Koronkowe ubrania, koronkowe koszulki

Pełne staroświeckiego uroku ubrania i dodatki świetnie pasują na karnawałowe imprezy. Np. ubrania koronkowe lub z ich dodatkiem będą wspaniałe na karnawał. Jaki mamy wybór? Spory. Możemy zrobić mały przeglad tego, co koronkowe. Daba by Dolce&Gabbana Milan Fashion Week jesień-zima 2005/06, Ready to Wear. Jest to świetna, elegancka a zarazem
<%image(20060129-getNewsThumbnail.PressRelease.909.jpeg|80|140|Koronkowe ubrania, koronkowe koszulki)%>

Pełne staroświeckiego uroku ubrania i dodatki świetnie pasują na karnawałowe imprezy. Np. ubrania koronkowe lub z ich dodatkiem będą wspaniałe na karnawał. Jaki mamy wybór? Spory. Możemy zrobić mały przeglad tego, co koronkowe.
Daba by Dolce&Gabbana Milan Fashion Week jesień-zima 2005/06, Ready to Wear. Jest to świetna, elegancka a zarazem zawadiacka bluzka koronkowa z pasem bordo. Do tego będzie doskonała bordowa spódnica, dość długa. Bluzka ma dość duży dekold.

Spódnica Cubus 129zł. Marszczona, wytłaczana we wzory. Poliester. Bardzo ciekawa spódnica, bez falbanek, lecz doskonale się prezentuje.
Bluzka C&A 79,90zł. Kopertowa, wykończona koronką. Poliester. Ma długi rękaw, duży dekold, obszyty białą koronką. Koronki ma też na zakończeniach rękawów, oraz na biodrach.

A co z dodatkami? Czy także są z koronek i z dodatkiem koronki? Owszem. Jest np. torebka C&A 49,90zł. Z motywami kwiatowymi. Poliester. Bardzo ładna i ciekawa.
Jest jeszcze coś: Broszka Alexi Andriotti 64,90 zł. Z łańcuszkami, koralikami i wisiorami. Poliester, metal, plastik. Wygląda niesamowicie oryginalnie.

hastagi na stronie:

#koronkowe ubrania #ubrania z koronki #ubrania koronkowe #bluzki koronkowe #bluzki koronka poliester #koronka ubrania #koszulki koronkowe #jaka bluzka do koronkowej spódnicy #koronkowe koszulki #spodnie z koronką

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy