Aktualności LIFESTYLE Moda

DŻINSOWE STYLIZACJE Z TK MAXX!

DŻINSOWE STYLIZACJE Z TK MAXX!
Do sklepów TK Maxx dotarła dzisiaj świeża dostawa produktów z dżinsu – spodni, kurtek, koszul, sukienek, a nawet butów i

Data publikacji: 2016-03-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: DŻINSOWE STYLIZACJE Z TK MAXX!
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Do sklepów TK Maxx dotarła dzisiaj świeża dostawa produktów z dżinsu – spodni, kurtek, koszul, sukienek, a nawet butów i torebek.

DŻINSOWE STYLIZACJE Z TK MAXX! Moda, LIFESTYLE - Do sklepów TK Maxx dotarła dzisiaj świeża dostawa produktów z dżinsu – spodni, kurtek, koszul, sukienek, a nawet butów i torebek.

​Do sklepów TK Maxx dotarła dzisiaj świeża dostawa produktów z dżinsu – spodni, kurtek, koszul, sukienek, a nawet butów i torebek. Wszystkie do 60% taniej, od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Przez najbliższe dni, pod jednym dachem będzie można znaleźć bogactwo stylów, kolorów i fasonów, które pozwolą nosić dżinsowe stylizacje na wiele modnych sposobów. Dżins od stóp do głów, rurki lub dzwony w roli głównej, albo dżinsowe dodatki, to tylko kilka naszych propozycji. W najświeższej dostawie dostępnych jest mnóstwo perełek od znanych projektantów, ale także wiele nowych marek, które czekają na odkrycie!

Szare dopasowane dżinsy, 199.99 PLN,
Niebieskie dżinsowe szorty z przetarciami, 129.99 PLN
Dżinsowa koszula w kwiatowy wzór, 99.99 PLN
Niebieskie sandały z dżinsu 329.99 PLN
Torba z frędzlami w kolorze dżinsu, 199.99 PLN
Dżinsowa koszulowa sukienka, 149.99 PLN

Więcej informacji oraz inspiracji na www.tkmaxx.pl oraz na http://mediacentre.tkmaxx.pl

O TK Maxx – TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl

A to już wiesz?  NAGO dla seniorów

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
DŻINSOWE STYLIZACJE Z TK MAXX! Moda, LIFESTYLE - Do sklepów TK Maxx dotarła dzisiaj świeża dostawa produktów z dżinsu – spodni, kurtek, koszul, sukienek, a nawet butów i torebek.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy