Moda Sp

Czy sukienka a spódnica czymś się różnią?

Drogie Panie, czy zdajecie sobie sprawę, że wielu mężczyzn nie odróżnia sukienki od spódnicy? Nie wierzycie, sprawdźcie, zapytajcie.

Możliwe, że panowie, którzy są permanentnie zabierani na zakupy wiedzą, czym różnią się te dwie części garderoby, ale zapewniam nie wszyscy. Nie można im mieć tego za złe, bo generalnie jest im to do niczego nie potrzebne, jeśli będą nam chcieli kupić ubranie nie muszą przecież wiedzieć, co to dokładnie jest. Wystarczy żeby dobrze dobrali rozmiar.

1.jpg

2.jpg
Ubrania pochodzą ze sklepu victoriassecret
Dla większości z nas istnieje wiele niepotrzebnych rzeczy, które używają panowie i wydaje nam się, że ich znajomość jest nam do niczego nie potrzebna, więc tak pewnie jest w tym przypadku, ze strony mężczyzn.

Możemy czasem tylko szepnąć im słówko, że np. ładna ta spódnica, albo śliczny kolor tej sukienki na ramiączkach. Wtedy oni sami nauczą się odróżniać te dwie części garderoby. My nie będziemy miały wrażenia, że mamy niedoinformowanych partnerów, a oni nie będą, czyli, że muszą się czegoś od nas uczyć.
Werka

hastagi na stronie:

#sukienka a spódnica #spodnica a sukienka #sukienka spódnica #spódnice 2012 #spódnice wiosna 2012 #spódniczka a sukienka #spódnice lato 2012 #spódnica sukienka #spódniczki 2012 #modne spódnice wiosna 2012

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #moda

One thought on “Czy sukienka a spódnica czymś się różnią?

Comments are closed.