Aktualności LIFESTYLE Moda

Co łączy Christinę Aguilerę ze Złotymi Tarasami? Zamiłowanie do marki Skechers!

Uniwersalna kolorystyka, wytrzymałość i zawsze modne wzornictwo – to właśnie marka Skechers. Na koniec maja zaplanowano otwarcie salonu Skechers w Złotych

Data publikacji: 2016-04-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Co łączy Christinę Aguilerę ze Złotymi Tarasami? Zamiłowanie do marki Skechers!
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Uniwersalna kolorystyka, wytrzymałość i zawsze modne wzornictwo – to właśnie marka Skechers. Na koniec maja zaplanowano otwarcie salonu Skechers w Złotych Tarasach.

Co łączy Christinę Aguilerę ze Złotymi Tarasami? Zamiłowanie do marki Skechers! Moda, LIFESTYLE - Uniwersalna kolorystyka, wytrzymałość i zawsze modne wzornictwo – to właśnie marka Skechers. Na koniec maja zaplanowano otwarcie salonu Skechers w Złotych Tarasach.

Uniwersalna kolorystyka, wytrzymałość i zawsze modne wzornictwo – tymi przymiotnikami najlepiej można scharakteryzować ofertę marki Skechers. Jej produkty adresowane są do osób, które wyrażają swój styl prostymi formami, a w modzie cenią przede wszystkim funkcjonalność i wygodę. Na koniec maja zaplanowano otwarcie salonu Skechers w Złotych Tarasach, który zlokalizowany będzie na poziomie drugim w strefie centrum handlowego skupiającej marki sportowe. W ofercie salonu znajdzie się obuwie dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Dzięki ponadczasowym wzorom, bogatej kolorystyce oraz świetnej jakości buty z charakterystycznym logo z literą „S” chętnie noszą gwiazdy telewizji, muzyki, filmu oraz sportu. Do fanów tej marki zaliczyć można takie osobowości jak: Robert Downey Jr, Christina Aguilera, Britney Spears, Demi Lovato, Ringo Starr, Meghan Trainor, Sugar Ray Leonard oraz wielu innych.

Firma samodzielnie projektuje, produkuje i sprzedaje ponad 3 tysiące fasonów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Obecnie, na markę Skechers, składa się 19 odrębnych linii produktowych – lifestylowych oraz sportowych.

Pierwszy salon firmowy Skechers otwarto w 1995 roku w sercu kalifornijskiego Manhattan Beach. Od tamtej pory marka rozpowszechniła się w ponad 120 krajach, w których funkcjonuje ponad 1300 salonów monobrandowych.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych.

A to już wiesz?  Dekoltowy zawrót głowy… jak wybrać fason właściwy dla nas?

W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej www.zlotetarasy.pl

Dalszych informacji udziela:

Beata Sadowska
m:+48 (0) 609 14 02 05
[email protected]

 

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Co łączy Christinę Aguilerę ze Złotymi Tarasami? Zamiłowanie do marki Skechers! Moda, LIFESTYLE - Uniwersalna kolorystyka, wytrzymałość i zawsze modne wzornictwo – to właśnie marka Skechers. Na koniec maja zaplanowano otwarcie salonu Skechers w Złotych Tarasach.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy