Cekiny, błyszcząca skóra, szlachetne złoto czy srebro

Informacja prasowa

Warszawa, 28 listopada 2014

Jeden naszyjnik, wiele okazji, czyli nowość od Cocktail’me
Metaliczny błysk – ten trend zawładnął sercami fashionistek na całym świecie. Najmodniejszy look tego sezonu to: cekiny, błyszcząca skóra i wszystkie szlachetne kolory takie jak złoto czy srebro. Aby dopełnić taką stylizację warto dobrać do niej odpowiednią biżuterię. Najnowsze naszyjniki Cocktail’me są nie tylko bardzo charakterystyczne, ale również świetnie urozmaicą i nadadzą charakteru każdemu setowi.

Moda uwielbia kontrasty – casualowy look idealnie dopełnią zadziorne dodatki, a gdy stawiamy na pewną dozę ekstrawagancji warto zrównoważyć stylizację minimalistyczną biżuterią. Ta prosta zasada zawsze się broni i gwarantuje spektakularny efekt.

Nowości na zimę w ofercie Cockatil’me to naszyjniki wykonane z delikatnych, jedwabnych linek w kolorze gołębiej szarości połączone z surowym metalem. Takie zestawienie to propozycja dla tych kobiet, które uwielbiają minimalizm i stawiają na proste, niemal ascetyczne, ale nadal bardzo eleganckie połączenia. Jednak w zależności od wyczucia najnowszych trendów ta, z pozoru subtelna biżuteria, może stać się ciekawym tłem do bardziej szalonych zestawień.

Najnowszy modele naszyjników Cocktail’me dostępne są w showroomie Cocktail’me przy ul. Mokotowskiej 52A oraz na www.cocktailme.pl.

Cocktail'me (1)

Cocktail'me (4)

Cocktail'me (7)

Cocktail'me (10)

Cocktail'me (11)

Cocktail'me (14)

Cocktail'me (16)

Cocktail'me (19)

Cocktail'me (23)

Authors
Top