Biżuteria

Biżuteria wszystkich Pań

Biżuteria wszystkich Pań Właściwie od zawsze biżuteria jest atrybutem i przedmiotem pożądania kobiet na całym świecie. Jedną z wiodących marek oferujących szeroki wachlarz produktów jubilerskich,

Biżuteria wszystkich Pań

Właściwie od zawsze biżuteria jest atrybutem i przedmiotem pożądania kobiet na całym świecie. Jedną z wiodących marek oferujących szeroki wachlarz produktów jubilerskich, w tym, w przypadku biżuterii, skierowanej przede wszystkim do pań, jest firma Chopard. Choć biżuteryjnymi upominkami, możemy obdarowywać panie w dowolnym momencie, to w ciągu roku jest kilka szczególnych dni przypominających o płci pięknej.

Kilka tygodni temu, przy okazji święta zakochanych, przypadającym nieprzypadkowo w dniu Świętego Walentego, tak panie, jak i panowie zwracali uwagę, na osoby rządzące ich sercami. To wywodzące się z Europy święto, spopularyzowane zostało w Stanach Zjednoczonych, a w ostatnim czasie jest hucznie obchodzone, tak w całej Europie, jak i w Polsce. Na okazję Walentynek, marka Chopard promowała modele zawierające motyw splecionych serc – jako najbardziej pasujących dla wyrażenia uczuć z nim związanych.

Wielkimi krokami zbliża się dzień 8 marca – Święto Kobiet. To święto, dla odmiany, było , i w dalszym ciągu jest najlepiej znane w rejonie dawnego ZSRR (Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich) i byłych państw socjalistycznych. U nas, trochę z premedytacją zapomniane zaraz po zmianach politycznych, powoli wraca do łask. Co ciekawe, wydaje się, że właśnie teraz święto to staje się coraz bardziej popularne także w innych rejonach świata. Na Dzień Kobiet Chopard wskazuje linię Imperiale, którą marka promuje tak dla zegarków, jak i biżuterii. Możemy domniemywać, że w oczach stylistów marki, wyroby z tej kolekcji z jednaj strony symbolizują siłę i dostojność kobiet, ale mają w sobie także elementy finezji i tajemniczości.

Na 26-go maja w kalendarzu wyznaczony został dzień Matki. Kolekcją, która jest na ten czas wskazywaną przez markę Chopard, są modele z linii Happy Diamond, wybrane z wyraźnym akcentem na duże serce. Choć motyw serca przewija się bardzo, bardzo często w ofercie marki, to w przypadku wyrobów wybranych pod kątem Dnia Matki, „bogactwo serca” jest eksponowane w sposób jednoznaczny.

A to już wiesz?  Biżuteria z pereł powraca

Warto zauważyć, że przypominając o świętach naszych pań, Chopard używa rożnej kolorystyki dla każdego z nich. Dla Walentynkowego zakochania króluje kolor różowy, na Dzień Kobiet karminowo-czerwony, a na Dzień Matki kolor fioletowy. Tak wybór samych modeli jak i kolorystyki tła dla skierowanego do nas przekazu, wydają się być doskonale dobrane.

Władysław Meller
www.e-zegarki.info.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy