Moda Pokazy mody

Ada Sztajerowska, obecna Miss Polski pokaże wyjątkowe kreacje

Buty PRIMAMODA na wyborach Miss World!

Ada Sztajerowska, obecna Miss Polski, wybrała buty PRIMAMODA! Podczas międzynarodowego konkursu Miss World, reprezentantka Polski, pokaże wyjątkowe kreacje, których idealnym uzupełnieniem będą eleganckie szpilki PRIMAMODA.

Ada Sztajerowska postawiła na buty PRIMAMODA i wybrała je na finałową Gale Miss World w Londynie. Miss Polski na tą wyjątkową okazję zdecydowała się na klasyczne czółenka w kolorze eleganckiej czerni oraz beżowe. Oba modele idealnie komponują się z najważniejszą, finałową kreacją tego wieczoru! Miss Polonia pojawi się bowiem w stroju narodowym inspirowanym orłem białym. Kreacja po raz pierwszy została zaprezentowana podczas oficjalnej konferencji. Już wtedy stylizację dopełniły cieliste szpilki PRIMAMODA. Całość prezentowała się perfekcyjnie i zjawiskowo.

Modele butów wybrane przez obecną Miss Polski sprawdzą się w każdej kobiecej szafie. Są wykonane z lakierowanej skóry wysokiej jakości, a ich klasyczny krój i kolor sprawia, że jest to doskonały dodatek do eleganckich zestawów do pracy i na wieczorne spotkania.

PRIMAMODA_399zl

PRIMAMODA 1

PRIMAMODA 2

PRIMAMODA 4

PRIMAMODA 399zl

PRIMAMODA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy