Vero Moda w Sosnowcu

VERO MODA, ekskluzywna marka odzieży dla kobiet, dołączyła do stu siedemdziesięciu pozostałych marek dostępnych w Fashion House Oultet Centre w Sosnowcu. Asortyment w nowo otwartym butiku i we wszystkich pozostałych sklepach w jedynym na południu Polski centrum typu oultlet dostępny jest przez cały rok po cenach niższych od 30 do 70 procent niż w tradycyjnych centrach handlowych.

VERO MODA jest kobiecą marką z „wyższej półki”. Od 1987 roku produkuje ją Bestseller – firma z Danii posiadającą trzydziestoletnie doświadczenie w branży tekstylnej, sprzedająca swe produkty w ponad 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Chinach i w Kanadzie. O uznaniu marki VERO MODA może świadczyć fakt, że zarządzeniem duńskiego ministerstwa oświaty, w tym roku każdy egzamin na studiach biznesowych w Danii zawiera opis przypadku firmy Bestseller.

Sklep VERO MODA w Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu jest jedynym outletowym butikiem tej marki na południu Polski. Zgodnie z ideologią centrum typu outlet, ceny wszystkich pełnowartościowych markowych produktów są w nim przez cały rok niższe od 30 do 70 procent w porównaniu do cen w tradycyjnych sklepach. W okresie wyprzedaży przeceny sięgają nawet 90 procent.

Obok ubrań marki VERO MODA, w sklepie pod tą samą nazwą w sosnowieckim outlecie, znajdują się inne wytwory Bestsellera dla pań: ekstrawagancka kolekcja marki Gosha, eleganckie stroje VILA, sportowe ubrania ONLY oraz dla kobiet w ciąży garderoba spod znaku mama-licious. Mężczyźni w wieku 18-30 lat mogą ubrać się w jeansy marki Jack & Jones. Jako jeden z nielicznych sklepów na Śląsku i Zagłębiu, oultetowa VERO MODA zaopatrzona jest w linię ubranek dla niemowląt marki Name IT oraz EXIT dla dzieci do lat 10.

– Kobieta ubierająca się w VERO MODA interesuje się najnowszymi trendami, ale posiada też swój własny, niepowtarzalny styl. Nie przejmuje się swoim wiekiem, a jej wygląd zmienia się w zależności od tego, gdzie się wybiera w danym stroju i w czym dobrze się czuje. Poszukuje modnych rzeczy we właściwym czasie za odpowiednią cenę – a to właśnie może znaleźć w naszym salonie w sosnowieckim outlecie – mówi Beata Gaweł, kierownik sklepu VERO MODA w Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu.

Sklep VERO MODA w Sosnowcu można odwiedzać w godzinach otwarcia Fashion House Outlet Centre – od poniedziałku do soboty od 10.00 do 21.00 i w niedziele od 10.00 do 20.00.

hastagi na stronie:

#kozaki wiosenne #sukienki wieczorowe dla ciężarnych #moda dla ciężarnych 2011 #feszyn haus sosnowiec #barwy mody sosnowiec #moda w ciąży 2011 #vera moda #suknie wieczorowe modne w 20011

Related posts

Top