Udostępnij swoje selfie dla dobra innych!

Informacja prasowa,
3 grudnia 2014

UDOSTĘPNIJ SWOJE SELFIE, A MY SPEŁNIMY MARZENIA!

Udostępnij swoje selfie dla dobra innych! W dniach 28 listopada 2014 – 4 stycznia 2015 TALLY WEiJL zachęca do udziału w akcji charytatywnej wspierającej działania Make-A-Wish® International. Fundacja od lat spełnia marzenia dzieci dotkniętych chorobami zagrażającymi ich życiu.

Selfie to niezwykle popularny w mediach społecznościowych sposób robienia zdjęć. Marka TALLY WEiJL i fundacja Make-A-Wish zdecydowały się wykorzystać ich potencjał dla dobra potrzebujących i odmienić znaczenie selfie w modowym świecie. Teraz zdjęcie „z ręki” może stać się formą udziału w akcji charytatywnej.

Przez najbliższe 5 tygodni naklejki przedstawiające srebrną różdżkę będą dostępne przy kasach w każdym sklepie szwajcarskiej marki. Każdy, kto opublikuje selfie z naklejką w kształcie różdżki oraz oznaczy je hashtagiem #tallyweijl4wishes i otaguje profile @tally_weijl i @makeawishintl, wesprze tym samym świąteczną akcję charytatywną. Za każde opublikowane zdjęcie TALLY WEiJL przekaże 1 Euro na rzecz fundacji Make-A-Wish. Każde selfie pomaga spełniać dziecięce marzenia!

Twarzą kampanii jest Chrysi – pięcioletnia dziewczynka cierpiąca na białaczkę. Make-A-Wish spełniło jej największe życzenie: Chrysi dostała szansę, żeby przenieść się do magicznego świata bajek i na jeden dzień stać się wróżką.
Do akcji mogą dołączyć także osoby, które nie mają konta na Instagramie. . Wystarczy wysłać swoje selfie na adres : [email protected] – TALLY WEiJL udostępni je w ich imieniu.

Szczegóły i regulamin akcji znajdziecie na blog.tally-weijl.com.

Od lewej: Chrysi dziękująca Make-A-Wish za bycie wróżką przez jeden dzień. Założycielka i CEO Tally Elfassi-Weijl z naklejką kampanii. Chrysi jako wróżka.

Chrysi_1

Chrysi_2

selfie1

selfie4

Selfie5

selfie6

selfie7

selfie8

selfie9

Selfie_BeatGruering

Selfie_Tally_Elfassi-Weijl

Sticker_engl

Sticker_engl2

O marce TALLY WEiJL
TALLY WEiJL to jedna z najodważniejszych marek na międzynarodowym rynku mody. Ta rodzinna firma, założona w 1984 roku, przeszła długą drogę, aby z małej, garażowej pracowni przeistoczyć się w stale rozwijającą się spółkę posiadającą ponad 780 sklepów w 38 krajach na całym świecie. Obecnie studio projektowe TALLY WEiJL mieści się w samym centrum Paryża, a siedziba główna w Bazylei (Szwajcaria), co wpływa na wyjątkową, międzynarodową atmosferę marki.

MAKE-A-WISH INTERNATIONAL
Fundacja Make-A-Wish International spełnia marzenia dzieci dotkniętych chorobami zagrażającymi ich życiu – stara się dać im nadzieję, radość i siłę do walki z chorobą. Dowiedz się więcej o inspirującej działalności fundacji worldwish.org

Authors
Top