Rajskie ptaki i kwiat lotosu w Twoim ręku

17 stycznia, 2013 rok

‘Rajskie ptaki i kwiat lotosu’

– projektancka kolekcja toreb Bright Boho

Nie musisz fascynować się kulturą Dalekiego Wschodu aby zakochać się w niepowtarzalnej kolekcji kolorowych, ręcznie zdobionych toreb marki Bright Boho. Etniczne hafty zaczerpnięte z tradycji mniejszości Miao zachwycają różnorodnością wzorów i symboli. Torby Bright Boho należą do projektanckiej kolekcji, będącej mieszanką dalekowschodniego folkloru i nowoczesnych trendów. Oryginalne wzornictwo i doskonałe rzemiosło decydują o wyjątkowości i unikalnym charakterze toreb.

Tętniąca życiem i pełna barwnych wzorów kolekcja haftowanych toreb Bright Boho promuje życie w harmonii z otaczającą nas przyrodą. Charakterystyczne wzory z dominującymi motywami kwiatów i zwierząt mają zapewnić szczęście. Kwiat lotosu – symbol dobrobytu, rajskie ptaki wznoszące się ku niebu przynoszą nam dobre myśli, a motyw smoka daje siłę i moc do działania. Dodatkowo torbom uroku dodają zabawne pomponiki, frędzle i dzwoneczki, które mają za zadanie odstraszać złą energię.

Autor zdjęć: Tomek Fryszkiewicz
Stylizacja: Kasia Cygańska
Make-up i fryzura: Vika May

Miękkie, kolorowe torby Bright Boho są zarówno modne jak i praktyczne. Niezwykle pojemne, wykonane z dbałością o każdy detal pomieszczą wszystko, czego potrzebuje nowoczesna kobieta. Idealnie sprawdzą się jako modny dodatek do miejskich, casualowych stylizacji. Torby Bright Boho doskonale wpisują się w aktualne trendy modowe: Boho Chic, Folk oraz Etno. Kolekcję pokochały już takie gwiazdy jak Katarzyna Pakosińska, Marysia Seweryn czy Katarzyna Maciąg.

Torebki ‚Bright Boho’ dostępne są na stronie internetowej www.brightboho.com. Odbiór osobisty z magazynu przy ulicy Białoborskiej 16 w Warszawie

Autorka tekstu:

Dominika Skowronek

Authors

Related posts

Top