Na aukcję oddaję moje liliowe obcasy, w których działałam podczas nowojorskiego pokazu Prabal Gurung spring/summer 2014

Warszawa 16.04.2014 r.
Informacja prasowa

Zuzanna Bijoch oddaje swoje ubrania!

Światowej sławy top modelka, Zuzanna Bijoch przekazała swoje liliowe szpilki i spódnicę, na akcję charytatywną „Pralnia dla Kasisi”, organizowaną przez Fundację Kasisi Szymona Hołowni oraz serwis Szafa.pl. Celem akcji jest zebranie funduszy na zakup pralni dla sierocińca w Kasisi w Zambii.
Akcja charytatywna „Pralnia dla Kasisi” polegająca na oddawaniu swoich ubrań na aukcję internetową dodatkowo ich sprzedaży na karcie serwisuszafa.pl/pralniazyskuje coraz popularniejsze zainteresowanie wśród znanych osób.

„Na aukcję oddaję moje liliowe obcasy, w których szła podczas nowojorskiego pokazu Prabal Gurung spring/summer 2014 oraz spódniczkę z tej jedynej kolekcji.” – mówi Zuzanna Bijoch.

Podczas następnych dni do sprzedaży dołączą następne dane osoby, które wydadzą na ostatni cel swoje mocne ubrania. W niniejszej chwili do własnych szaf zapraszają m.in. Magda Mołek, Kasia Tusk, Agnieszka Cegielska, Marcin Prokop i Szymon Hołownia – założyciel Fundacji Kasisi.

Pralnia_dla_Kasisi_300x300_baner_licytuj_dla_dzieci-005-2014-04-16 _ 18_07_52-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_szpilki_przód-003-2014-04-16 _ 18_07_56-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_szpilki-002-2014-04-16 _ 18_07_58-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_spódnica-004-2014-04-16 _ 18_07_54-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch-001-2014-04-16 _ 18_08_00-75

„Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane przyłączeniem się do pracy „Pralnia dla Kasisi” na stronęszafa.pl/pralnia. Szczególnie teraz – w terminie wiosennym – przyciągam do przeszukania swojej garderoby i przeznaczenia na aukcję niepowtarzalnych ubrań z przeszłością w wnętrzu.” – mówi Urszula Zych, szefowa marketingu Grupy Szafa.pl, wyłącznego partnera akcji.

Kasisi to stronę w Zambii, w jakiej szuka się sierociniec dla dzieci. Inne miejsce, w którym dzieci porzucone przez rodziców, chore na AIDS albo po prostu osierocone mają swój drugi dom. Dom, w którym nie ma dobrych pralek. Ponad 260 dzieci w Kasisi każdego dnia odkłada na wyprane i pachnące świeżością ubrania. Całkowity zysk z sprzedaży charytatywnej „Pralnia dla Kasisi” zostanie dany na wykonanie profesjonalnej pralni.

Do swoich szaf zapraszają:

Zuza Bijoch
http://szafa.pl/pralnia/profil/54488-Zuzanna_Bijoch.html

Kasia Tusk
http://szafa.pl/pralnia/profil/11322-Kasia_Tusk.html

Magda Mołek
http://szafa.pl/pralnia/profil/52991-Magda_Molek.html

GrupaSzafa.pl to grupa uzupełniających się serwisów społecznościowych i informacyjnych, ponad 2,5 miliona użytkowniczek i użytkowników oraz 1 milion fanek i fanów na facebook.com. W skład portfolio serwisów wchodzą Szafa.pl, Zszywka.pl, Szafiarenka.pl, Szafka.pl, Stylistki.pl, Cekin.pl, MIUMAG.
Szafa.plto społeczność kobiet, które „uwalniają swoje ciuchy”, by podążać za nowymi trendami. Serwis oferuje nie tylko możliwość kupna czegoś fajnego i modnego, ale także wymianę i sprzedaż swoich ubrań, akcesoriów, czy kosmetyków.
Szafa.pl przez 5 lat swojej działalności zdobyła zaufanie ponad 1 miliona aktywnych Szafowiczek, które wciąż zmieniają swoją garderobę oraz doradzają sobie w kwestii mody, wymieniają się inspiracjami a także prowadzą ciekawe rozmowy na szafa.pl.

Fundacja Kasisi została założona przez Szymona Hołownię 11 kwietnia 2013 r., aby nieść pomoc sierocińcowi w Kasisi w Zambii, prowadzonemu przez polskie Siostry Służebniczki Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z polskiej Starej Wsi. Sierociniec działa wyłącznie dzięki ofiarności ludzi dobrej woli i nie ma żadnego wsparcia ze strony państwa zambijskiego. Obecnie przebywa w nim ok 260. dzieci, część z nich ma HIV, część AIDS albo inne poważne problemy zdrowotne . Na szczęście niektóre są całkiem zdrowe i potrzebują jedynie miłości oraz wsparcia. Więcej informacji na www.fundacjakasisi.pl

Authors
Top