Kolekcja Levi’s® Red Tab® Guys – wiosna 2006

Kolekcja Levi´s® Red Tab® Guys na wiosnę 2006 czerpie swą inspirację z plaż zachodniej Kalifornii, jest inspirowana żywymi kolorami tamtejszego morza, plaż i desek surfingowych. Nieważne, czy na plaży, czy poza nią – dżinsy na dzień są sprane i lekko znoszone.

Od 1873 roku marka Levi´s® jest najbardziej znaną marką dżinsów na świecie. Z klasycznych i prostych materiałów bawełny oraz nitów – tworzy spodnie, które stały się ikoną mody. Założony w 1853 roku, Levi´s® jest jedną z najbardziej oryginalnych kalifornijskich marek. Historia tej marki jest tak długa, jak historia samej Kalifornii – przesiąknięta pionierskim duchem i luźnym stylem życia.

Na wieczór Levi´s® proponuje spodnie ciemne, w czystych, wyraźnych barwach. Prócz dobrze znanych dżinsów 501® kolekcję męską uzupełniają modele mocne, zdecydowane, zgodne z najnowszymi trendami – tzw. square top block: wąskie Levi´s® 511 Slim Jeans, proste Levi´s® 506 Standard Jeans, rozszerzane Levi´s® 512 Boot Cut Jeans oraz luźne Levi´s® 509 Low and Loose Jeans.

<%image(20060315-getNewsThumbnail.PressRelease.1128.po.jpg|100|150|Kolekcja Levi's® Red Tab® Guys – wiosna 2006)%>

Sylwetka Levi´s® z konstrukcją square top nawiązuje do dotychczasowej historii marki oraz jej charakterystycznych elementów. Znana wszystkim prosta naszywka z dwoma końmi i malowane guziki to znaki rozpoznawcze oryginalnych dżinsów Levi´s®. Do tego szary i zielony denim, w wykończeniach czystych, ale wyglądających na znoszone. Takie same fasony spodni występują w wersjach niedenimowych, w standardowych wykończeniach.

W kolekcji Levi’s® Red Tab® Guys pojawiają się też oryginalne detale, takie jak czerwona lamówka w limitowanej serii, prawdziwa skórzana naszywka z logo z dwoma końmi oraz różne elementy typu vintage

Kolory wiosennej kolekcji męskiej są świeże. Wzrok przyciągają różne rodzaje kolorowego denimu. Nowa technika produkcji i inspiracje z tradycji pozwoliły na uzyskanie unikalnego odcienia indygo. Levi´s® stworzył perfekcyjny, głęboki odcień indygo, jakiego do tej pory nie można było zobaczyć w innych kolekcjach.

Liczba propozycji i wszechstronność zastosowań świetnego japońskiego, tureckiego i włoskiego denimu jest wyjątkowa. Różna gramatura – od wyrazistej do specjalnie zmiękczanej. Tkaniny są delikatniejsze, jakby wyschnięte, wytłoczone.

Oryginalne i bardzo charakterystyczne są również inne elementy kolekcji: nadruki na t-shirtach, grube swetry o ciekawych splotach, zestawienia kolorystyczne w grafikach i wykończeniach. Wszystko to daje wrażenie lekkości. Wełniane elementy kolekcji ozdobiono nadrukami sprawiając, że struktura tkaniny ma nie mniejsze znaczenie niż jej kolor. Dzianinowe swetry podszyte są dżersejem zapewniającym efekt lekkiego sprania. Charakteru kolekcji dodaje subtelna mieszanka trzech odcieni błękitu, bieli oraz złamanej bieli.

Informacje na temat Levi’s®:

Levi’s® to producent oryginalnych, autentycznych dżinsów. Firma została założona w 1873 przez Levi’ego Straussa. Marka Levi’s® proponuje klientom największą gamę dżinsów na rynku – ich różnorodny styl i krój pozwala każdemu dobrać odpowiednie dla siebie spodnie. Levi’s® jest marką odnoszącą największe sukcesy, najlepiej rozpoznawalną i najczęściej kopiowaną w historii branży odzieżowej. Dzięki ponad 150-letniej historii nowatorskich rozwiązań dżinsy Levi’s® pobudzają wyobraźnię i cieszą się zainteresowaniem oraz lojalnością całych pokoleń w przeszło 100 krajach na całym świecie. Więcej informacji na temat marki Levi’s®, jej produktów i sklepów znajduje się na stronie internetowej www.eu.levi.com oraz www.levisstore.com.

Authors
Tags , , , , , , , , , , , , , ,

Related posts

Top