Kolekcja Levi’s® Red Tab® Guys – wiosna 2006

Kolekcja Levi´s® Red Tab® Guys na wiosnę 2006 czerpie swą inspirację z plaż zachodniej Kalifornii, jest inspirowana żywymi kolorami tamtejszego morza, plaż i desek surfingowych. Nieważne, czy na plaży, czy poza nią – dżinsy na dzień są sprane i lekko znoszone.

Od 1873 roku marka Levi´s® jest najbardziej znaną marką dżinsów na świecie. Z klasycznych i prostych materiałów bawełny oraz nitów – tworzy spodnie, które stały się ikoną mody. Założony w 1853 roku, Levi´s® jest jedną z najbardziej oryginalnych kalifornijskich marek. Historia tej marki jest tak długa, jak historia samej Kalifornii – przesiąknięta pionierskim duchem i luźnym stylem życia.

Na wieczór Levi´s® proponuje spodnie ciemne, w czystych, wyraźnych barwach. Prócz dobrze znanych dżinsów 501® kolekcję męską uzupełniają modele mocne, zdecydowane, zgodne z najnowszymi trendami – tzw. square top block: wąskie Levi´s® 511 Slim Jeans, proste Levi´s® 506 Standard Jeans, rozszerzane Levi´s® 512 Boot Cut Jeans oraz luźne Levi´s® 509 Low and Loose Jeans.

Tags , , , , , , , , , , , , , ,

Related posts

Top